Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" - oddziały gimnazjalne

Idź do spisu treści

Menu główne

Nauczyciele

Kadra

Marta Butryn; język angielski

Marzenia się spełniają…
Będąc w szkole średniej marzyłam o byciu lekarzem. Intensywnie uczyłam się biologii, ale po roku w szkole w USA pokochałam język angielski, zafascynowali mnie tam nauczyciele swoim nowatorskim podejściem do uczenia i do ucznia. Postanowiłam zostać nauczycielem języka angielskiego. Dostałam się na wymarzone studia filologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a potem podjęłam pracę w szkole, zostałam egzaminatorem maturalnym. Spełniło się moje marzenie, potem kolejne o byciu żoną i mamą dwojga dzieci, a potem następne- praca z końmi. To moje wielkie hobby, pasja, która daje mi siłę, energię, ale również uczy pokory i cierpliwości. A teraz realizuję moje kolejne marzenie- jestem przede wszystkim nauczycielem, ale jako dyrektor-menadżer, chcę prowadzić szkołę tak, by zdobyć zaufanie młodzieży, rodziców, środowiska lokalnego, organu prowadzącego, rozwinąć ofertę szkoły i wypromować jej mocne strony, czyli doskonale wykwalifikowaną i oddaną kadrę nauczycielską, rozwiniętą opiekę psychologiczno-pedagogiczną nad uczniem, indywidualizację pracy z uczniem, bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych, wolontariat, klasy integracyjne oraz zadbaną i nowocześnie wyposażoną bazę lokalową.

Izabela Ambroziak; plastyka, sztuka

 

Michał Lengiewicz; wychowanie fizyczne

 

Monika Dyńska; historia, WOS, informatyka, WDŻ

Wielu moich uczniów jest już dorosłymi ludźmi, a ja ciągle nie znudziłam się tym zawodem. Przybywa tylko przedmiotów, których uczę, a wraz z nimi stają przede mną nowe wyzwania. Najbardziej jednak lubię uczyć historii i być wychowawcą.
W wolnym czasie lubię czytać i planować kolejne wakacje, dzięki którym mogę zebrać na nowo siły do pracy.

Anna Grzybowska-Rysz; historia, WOS, język niemiecki

Odkąd pamiętam, chciałam zostać nauczycielką. Jestem nią już od kilkunastu lat i ciągle odkrywam w tym zawodzie coś fascynującego. Lubię pracę z młodzieżą, choć nauczanie historii to trudne wyzwanie, wymagające pokory, gdyż w dążeniu do ustalania prawdy nigdy nie wiadomo, czyja interpretacja jest właściwa. Pragnę przekazywać moim uczniom wiedzę, dzięki której umieliby odkryć pasję, która nada ich życiu właściwy kierunek, urzeczywistni ich marzenia. Prywatnie uwielbiam spędzać czas z moim synem, czytać książki, słuchać muzyki i jeździć na rowerze. Jestem miłośniczką kultury Niemiec i krajów niemieckojęzycznych.

Paweł Dyński; informatyka, technika, rewalidacja

Jestem nauczycielem informatyki z dużym doświadczeniem. Uczę także techniki i pracuję jako pedagog specjalny. W zawodzie nauczyciela pracuję od 1985 roku i niezmiennie sprawia mi to wiele radości. Wśród moich zainteresowań najważniejsze miejsce zajmuje informatyka. Mój pierwszy komputer kupiłem w połowie lat 80-tych. Ciągle śledzę nowości z dziedziny IT, ale najbardziej pasjonuje mnie programowanie. Sporty samochodowe to inne hobby, które towarzyszy mi od wielu lat.

Adrianna Mielnicka; język polski, nauczyciel wspomagający

Beata Romańska; język angielski

Uczę angielskiego z pasją i poczuciem humoru bo chcę aby dzieci nie bały się mówić w obcym języku. Sama zaczęłam się uczyć tego języka w trzeciej klasie szkoły podstawowej i sprawiało mi to zawsze radość. Chciałabym, żeby i uczniom nauka języka obcego kojarzyła się z czymś przyjemnym.

Małgorzata Smoleń; język polski

Jolanta Wojda; nauczycielka wspomagająca, wychowanie fizyczne, rewalidacja

Michał Wójcik; Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Lila Zubrzycka; wychowanie fizyczne
Jestem nauczycielką już od dnia narodzin, gdyż przyszłam na świat w Dniu Edukacji Narodowej. Lubię słuchać muzyki klasycznej, robić przetwory, cenię harmonię i równowagę w życiu.

 

Aneta Werner; geografia i biologia

 

Monika Łuszczak; j. rosyjski

 

ks. Mikołaj Dobosz; religia

 

Podgórska Hanna - fizyka

 

Joanna Urbańska - fizyka

 

Jadwiga Kopiczyńska - n-l wspomagający

 

Grażyna Karczmarczyk - n-l wspomagający

 

Bożena Matczuk - matematyka

 

Katarzyna Wesołowska - matematyka

 

Marta Nietrzpiela - chemia

 

Anna Jędruszak - j. angielski

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego