Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" - oddziały gimnazjalne - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

2018 / 2019

Aktualności

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
Strajk jest zawieszony !

Dotyczy to dwóch lokalizacji: Wrzeciono 9 i Wrzeciono 24.
A
pelujemy o dalsze monitorowanie różnorodnych kanałów komunikacji, takich jak:
- strona internetowa szkoły : sp247.pl
- Librus
- Facebook Szkoła Podstawowa 247

Będą na nich zamieszczane informacje dotyczące działań szkoły podczas akcji protestacyjnej.

Koniec roku szkolnego 2018/2019
Dzień pluszowego misia

26 listopada w naszej szkole odbył się "Dzień Pluszowego Misia". Grupa wolontariuszy z klas 3b i 3d zorganizowała. "Wielkie czytanie- bajek" dla przedszkolaków z przedszkoli:"Jaś i Małgosia", "Akademia pod Czereśnią" i "Kolorowa Kraina".

integracyjny bal andrzejkowy

24 listopada grupa wolontariusz uczestniczyła w integracyjnym balu andrzejkowym na Bielanach. Celem balu, jak co roku było promowanie integracji oraz wspólna zabawa.

Stulecie Odzyskania Niepodległości

14 listopada uczniowie klas gimnazjalnych uroczyście uczcili Stulecie Odzyskania Niepodległości i dlatego na sali gimnastycznej zorganizowali uroczystą akademię podczas której jedna z uczennic Maja Lipiec przedstawiła prezentację komputerową i film o Józefie Piłsudskim, a uczniowie wszystkich klas trzecich brali udział w konkursie wiedzy. Wszyscy odśpiewali hymn Rzeczypospolitej Polskiej.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to bezpłatna akcja edukacyjna prowadzona w szkołach na całym świecie. W tym roku do akcji zgłosiło się 4,579 szkół! Nasza szkoła także przystąpiła do tej akcji.
Akcja ŚDTM jest wielkim szkolnym wydarzeniem. Najpierw są przygotowania, podczas których dzieci przypominają sobie tabliczkę mnożenia w trakcie zabaw: „Hasło dnia”, „Marmur” oraz „Matematyczne spacery”. Potem jest już 28 września, czyli sprawdzenie „tabliczkowej wiedzy” podczas egzaminów. Nauczyciel może przeprowadzić akcję w klasie, szkole i w mieście. Dzieci stają się egzaminatorami i sprawdzają znajomość tabliczki mnożenia starszych kolegów oraz dorosłych. Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia akcji w klasie i szkole są darmowe i można je pobrać na stronie internetowej po rejestracji szkoły
.

http://serwer1438652.home.pl/files/tab_mnozenia-2018.html

3 września o godz. 12.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas gimnazjalnych.

późniejsze | wcześniejsze

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego